Kurumsal

Temelleri 2012 yılında atılan Ceviz Üretim Pazarlama San. ve Tic.A.Ş.’nin ana faaliyet konusu, kapama ceviz bahçelerimizde yetiştirdiğimiz cevizleri, modern entegre tesislerimizde işleyip yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunmaktır. Ceviz yetiştiriciliğinde gelişimlere açık teknolojik alt yapıyı kullanarak güçlü ve öncü bir yapı oluşturmaktayız.

Türkiye’nin ilk ceviz işleme, kırma, paketleme  ve depolama entegre üretim tesisimiz ile sektöre önderlik yapmak, öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Ceviz yetiştiriciliği konusunda sahip olduğumuz bahçelerimizde profesyonel altyapı ve organizasyon ile ülkemizde tek sayılacak firmamız, yurtdışı (Nogaltec co) ve yurtiçinde (NKÜ) üretim, planlama, projelendirme,  teknik altyapı ve eğitim gibi alanlarda profesyonel şirket ve organizasyonlardan da danışmanlık hizmeti alarak bilgiye dayalı profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

Tüketiminin %40’ının ithal edildiği cevizin yerli üretimle ithal girdilerimizi azaltarak ülke ekonomisine, yaptığımız ağaçlandırma faaliyetleriyle de ülkemiz ormanlarına katkı sağlayarak geleceğimize yatırım yapıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.